Kontakt

Skickar...
Ditt mail har skickats. Tack
Något gick fel...

TEKNISK SUPPORT – URBAN 010-166 00 20

Håkan Ekman VD – Rådgivning, Försäljning och Service – Södra Sverige
Tel. 076-1015185
E-post: h.ekman@urbanfeeders.se

Lasse Johansson – Senior Advicer
Tel. 070-579 96 30
E-post: lasse@urbanfeeders.se

Pierre Robsarve – Försäljning och Service – Gotland
Tel. 070-626 89 67
E-post: pierre@robsarve.se

Mårten Antonsson – Service -Södra Skåne
Tel. 073-683 21 25
E-post: m.antonsson@urbanfeeders.se

Gunilla Lindqvist – Försäljning
Tel. 076-789 47 21
E-post: tagsweden@outlook.com

Mats Hall – Försäljning och Service
Tel. 070-680 90 21
E-post: mats@unimek.se

Roger Andreasson – Försäljning och Service – Västra Sverige
Tel. 073-986 41 10
E-post: roger@urbanfeeders.se

Jenny Johansson – Försäljning och Rådgivning – Sydöstra Sverige

Tel. 070-074 68 19

E-post: jenny@urbanfeeders.se

 

Skickar...
Ett mail har nu skickats till oss, vi hör av oss så snart vi kan.
Något gick fel...

Urbanfeeders in Sweden AB

Urbanfeeders in Sweden AB

© Copyright 2013-2015 Urbanfeeders.se